Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon από Chanel είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες. Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, νότες πρασίνου και πιπέρι μαύρο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, τριαντάφυλλο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και λάβδανο.

Περγαμόντο νότες πρασίνου πιπέρι μαύρο

ίριδα τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ

πατσουλί λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Christian Dior Midnight Poison Hermes Hermessence Vetiver Tonka Decleor Un Air de Java Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Diptyque Opone Bois 1920 1920 Extreme Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Miller Harris Feuilles de Tabac Etro Gomma Alain Delon Iquitos Cuba Paris Cuba Brown Cofinluxe Watt Blue