Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel Beige Chanel για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

μέλι
Les Exclusifs de Chanel Beige Chanel για γυναίκες Εικόνες

Les Exclusifs de Chanel Beige από Chanel είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Exclusifs de Chanel Beige κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει μέλι, φρέζια, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και μπουμπουρντζελία.

μέλι φρέζια πλουμέρια(φρατζιπάνι) μπουμπουρντζελία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Beige by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Beige Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Μια ηλιαχτίδα που φωτίζει την μέρα σας.
Ενα από τα θηλυκά ,διαχρονικά, λαμπερά αρώματα της Σανελ που κυκλοφόρησαν την τελευταία πενταετία.
Δημιουργός ο J. Polge.Είναι πολύ λαμπερό , γλυκό και λουλουδένιο .Το ινδικό φούλι (φρανζιπανι) με το μέλι και το hawthorn( ένα συστατικό με γλυκιά και μελωμένη υφή -λευκάγκαθο) ενώνονται με την μυρωδιά της φρέζιας!
Δεν είναι δυνατό φλοράλ αλλά ήπιο και ηλιόλουστο κατάλληλο για καθημερινη χρήση για να τονίσει την θηληκότητα και την κομψότητα με τρόπο διακριτικό!
Καταλληλο για όλες τις εποχές και τις ηλικίες.

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel Beige by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel Beige by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Oscar de la Renta Oscar Violet Annick Goutal Eau du Ciel Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Perry Ellis 360° Adidas Floral Dream Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Jardin de France Violette Chloe Chloe Eau de Toilette Ocean Pacific Ocean Pacific for Women Yosh Winter Rose Le Labo Bouquet Blanc