Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel για γυναίκες

μέλι
Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel για γυναίκες Εικόνες

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum από Chanel είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει μπουμπουρντζελία, φρέζια, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και μέλι.

μπουμπουρντζελία φρέζια πλουμέρια(φρατζιπάνι) μέλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Crystalline L`Occitane en Provence Eau de Miel Kathy Hilton My Secret Mary Kay Tribute for Women Creed Fleurissimo L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Oriflame Diamond Musk Mistral Gardenia Royal Demeter Fragrance Wet Garden DSH Perfumes Padme Lotus Sinfonia di Note Blanc des Cotons MOR Belladonna