Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro από Chanel είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro κυκλοφόρησε το έτος 1920. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, δέρμα, γρασίδι και Λουλούδια.

νότες πρασίνου δέρμα γρασίδι Λουλούδια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Carolina Herrera AquaFlore Versace Versus Time For Energy Oscar de la Renta Volupte Jardin de France Hassana Floris Edwardian Bouquet Faconnable Face a Face pour Femme mark. mark Earth Bella Bellissima Perfect Day Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Lostmarch Ael-Mat Schiaparelli Dance Arrogance Jean Patou Vacances