Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne από Chanel είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, λεμόνι, Περγαμόντο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν, νερόλι και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σπόρος Τόνκα.

Εσπεριδοειδή λεμόνι Περγαμόντο νότες πρασίνου

Πετιτ γκρέιν νερόλι νότες μπαχαρικών

Μόσχος σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Mexx Mexx Woman Burberry Weekend for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Cattier Eau de Matin Van Gils Between Sheets Tommy Hilfiger Tommy Jeans Bronnley Lemon & Neroli Atkinsons Gold Medal Sprezzatura 768 Аrs Amandi Lush Day of the Dead