Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Les Exclusifs de Chanel No 18 Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel No 18 Chanel για γυναίκες

Les Exclusifs de Chanel No 18 από Chanel είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Les Exclusifs de Chanel No 18 κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει Αμπρετη (Μολόχα), Νότες φρούτων, ίριδα, Λουλούδια και νότες ξύλων.

Αμπρετη  (Μολόχα) Νότες φρούτων ίριδα Λουλούδια νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Exclusifs de Chanel No 18 by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel No 18 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Exclusifs de Chanel No 18 by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Exclusifs de Chanel No 18 by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Cacharel Noa Perle Tommy Hilfiger True Star Alfred Sung Bijou Jil Sander Stylessence Banana Republic Jade Mojo Be Sexy Massimo Dutti En Esencia Carolina Gynning Go Girl! Tsi-La Organic Saqui Amway Wistful Nina Ricci Nina L`Elixir