Σχεδιαστές » C » Συπρε « Ομάδες

Pour Monsieur Chanel για άνδρες

Pour Monsieur Chanel για άνδρες

Το είχα : 1

Pour Monsieur Chanel για άνδρες Εικόνες Pour Monsieur Chanel για άνδρες Εικόνες

Pour Monsieur από Chanel είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Pour Monsieur κυκλοφόρησε το έτος 1955. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Henri Robert. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Πετιτ γκρέιν και παιώνια Σικελίας; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, τζίντζερ, Βασιλικός και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

νερόλι Πετιτ γκρέιν παιώνια Σικελίας

κόλιανδρος τζίντζερ Βασιλικός Κάρδαμο

βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pour Monsieur by Chanel.

Pour Monsieur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Pour Monsieur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Pour Monsieur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pour Monsieur by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pour Monsieur by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Revlon Flair Serge Lutens Muscs Koublai Khan Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Penhaligon`s Quercus Mark Buxton English Breakfast Comme des Garcons H&M Animale Animale Frank Los Angeles Frank No.3 Brooksfield Brooksfield Men Parfums 06130 Lys Schiaparelli Snuff Helena Rubinstein Courant