Σχεδιαστές » C » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Pour Monsieur Concentree Chanel για άνδρες

Pour Monsieur Concentree Chanel για άνδρες

Pour Monsieur Concentree από Chanel είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Pour Monsieur Concentree κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, Λεβάντα και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι οποπονάξ, Βανίλια, βρύα δριός και Βέτιβερ.

Πετιτ γκρέιν Λεβάντα Μανταριν ορανζ

μοσχοκάρυδο Κάρδαμο

οποπονάξ Βανίλια βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pour Monsieur Concentree by Chanel.

Pour Monsieur Concentree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Pour Monsieur Concentree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Pour Monsieur Concentree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pour Monsieur Concentree by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pour Monsieur Concentree by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Boucheron Jaipur Homme Fendi Fendi Theorema Leggero Balenciaga Cristobal Chanel Coco Eau de Parfum Karl Lagerfeld Photo L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Penhaligon`s Malabah Czech & Speake Frankincense and Myrrh LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Melange Perfume Roll-On Perfume No. 13 Demeter Fragrance Cinnamon Bark Mansfield Malafemmena