Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Une Fleur de Chanel Chanel για γυναίκες

Une Fleur de Chanel Chanel για γυναίκες

Une Fleur de Chanel από Chanel είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Une Fleur de Chanel κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Polge. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, νότες πρασίνου και Εσπεριδοειδή.

γιασεμί νότες πρασίνου Εσπεριδοειδή

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Une Fleur de Chanel by Chanel.

Une Fleur de Chanel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chanel Une Fleur de Chanel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chanel Une Fleur de Chanel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Une Fleur de Chanel by Chanel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Une Fleur de Chanel by Chanel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Azzaro Orange Tonic Givenchy Fleur d'Interdit Christian Dior Remember Me Givenchy Greenergy Gucci Gucci Rush Summer Revlon Charlie White Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 D.S. & Durga Siberian Snow Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Carven Eau Vive