Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Chaumet Chaumet για γυναίκες

Chaumet Chaumet για γυναίκες

Chaumet από Chaumet είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chaumet κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Anthony. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , ροδάκινο , Γλυκάνισο, κόλιανδρος και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, Oσμανθός και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βενζόη , Βανίλια και Κέδρος.

πορτοκάλι ροδάκινο Γλυκάνισο κόλιανδρος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Γαρύφαλλο τουμπερόζα Oσμανθός Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Βενζόη Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chaumet by Chaumet.

Chaumet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chaumet Chaumet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chaumet Chaumet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chaumet by Chaumet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chaumet by Chaumet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Estée Lauder Private Collection Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Guerlain Cherry Blossom Delight Issey Miyake Soleil d`Issey Bvlgari Eau Fraiche Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Max Factor Le Jardin Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Ayala Moriel Charisma Potter & Moore Tea Rose and Sage Faberlic Flower Fresh