Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Chaumet L'eau Chaumet για γυναίκες

Chaumet L'eau Chaumet για γυναίκες

Chaumet L'eau από Chaumet είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Louise Turner. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο Σικελίας, τσάι και κόκκινη σταφίδα Κίνας; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, άγριο γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, λευκός μόσχος και Αμυγδαλιά.

Περγαμόντο Σικελίας τσάι κόκκινη σταφίδα Κίνας

μιμόζα άγριο γιασεμί τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο λευκός μόσχος Αμυγδαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chaumet L'eau by Chaumet.

Chaumet L'eau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chaumet Chaumet L'eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chaumet Chaumet L'eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chaumet L'eau by Chaumet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chaumet L'eau by Chaumet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Alfred Sung Bijou Donna Karan DKNY Women Summer Naomi Campbell Seductive Elixir Gap Coconut Tuberose No. 821 Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Montale Fruits of the Musk Dorin Un Air de Paris (red) Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Stila Mandarin Mist Tommy Bahama Set Sail Martinique