Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cheryl Cole Storm Flower Cheryl για γυναίκες

Cheryl Cole Storm Flower Cheryl για γυναίκες

Cheryl Cole Storm Flower Cheryl για γυναίκες Βίντεο
Cheryl Cole Storm Flower Cheryl για γυναίκες Εικόνες Cheryl Cole Storm Flower Cheryl για γυναίκες Εικόνες

Cheryl Cole Storm Flower από Cheryl είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cheryl Cole Storm Flower κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι νεκταρίνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι άνθη ροδάκινιας και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, λευκός μόσχος και Βανίλια.

νεκταρίνι Μανταριν ορανζ

άνθη ροδάκινιας φρέζια

σανδαλόξυλο λευκός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cheryl Cole Storm Flower by Cheryl.

Cheryl Cole Storm Flower Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cheryl Cheryl Cole Storm Flower fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cheryl Cheryl Cole Storm Flower, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cheryl Cole Storm Flower by Cheryl. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cheryl Cole Storm Flower by Cheryl αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Mary Kay Velocity Byredo Pulp Guerlain Insolence Eau de Parfum Ormonde Jayne Osmanthus Pupa Yes Silver Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Susanne Lang Sula Blackberry Blush Alta Moda Dreams Victoria`s Secret Lost in Fantasy Bjorn Borg Love All Hot Pink Zara Zara Femme