Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

StormFlower Eau de Toilette Cheryl για γυναίκες

StormFlower Eau de Toilette Cheryl για γυναίκες

StormFlower Eau de Toilette Cheryl για γυναίκες Εικόνες StormFlower Eau de Toilette Cheryl για γυναίκες Εικόνες

StormFlower Eau de Toilette από Cheryl είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. StormFlower Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τριαντάφυλλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και λευκός μόσχος.

λεμόνι Περγαμόντο

παιώνια τριαντάφυλλο γιασεμί

σανδαλόξυλο Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about StormFlower Eau de Toilette by Cheryl.

StormFlower Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Cheryl StormFlower Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Cheryl StormFlower Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει StormFlower Eau de Toilette by Cheryl. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για StormFlower Eau de Toilette by Cheryl αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Verino VV Rose Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Fabi Fabi Per Lei Jardin de France Rose Jardin de France Violette Lancome Miracle Tendre Voyage Donna Karan Essence Jasmine Caron Pois de Senteur Smell Bent 2010 Caesars World Caesars Woman O Boticario Floratta in Lilac Florascent Aqua Floralis Mimosa