Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Chevignon For Men Chevignon για άνδρες

Chevignon For Men Chevignon για άνδρες

Chevignon For Men από Chevignon είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, κύμινο, ιουνίπερος, νότες πρασίνου, Βασιλικός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, κύμινο, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

Αρτεμισία κύμινο ιουνίπερος νότες πρασίνου Βασιλικός Περγαμόντο

Γαρύφαλλο γιασεμί κύμινο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι

δέρμα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chevignon For Men by Chevignon.

Chevignon For Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chevignon Chevignon For Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chevignon Chevignon For Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chevignon For Men by Chevignon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chevignon For Men by Chevignon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Santos de Cartier Thierry Mugler Alien Prada Prada (Amber) Ralph Lauren Purple Label L`Occitane en Provence Eau des Baux Givenchy Pi Original Code L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Herve Leger Herve Leger Lorenzo Villoresi Patchouli Pacifica Spanish Amber Profumi del Forte Versilia Vintage Boise Swiss Arabian Mukhalat Malaki