Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Forever Mine for Men Chevignon για άνδρες

Forever Mine for Men Chevignon για άνδρες

Forever Mine for Men από Chevignon είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Forever Mine for Men κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι κουμ κουάτ, Περγαμόντο, Κάρδαμο και μοσχοκάρυδο; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινό νερό, γιασεμί και νότες ξύλων; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, σπόρος Τόνκα και Κεχριμπάρι.

κουμ κουάτ Περγαμόντο Κάρδαμο μοσχοκάρυδο

θαλασσινό νερό γιασεμί νότες ξύλων

ξύλο κασμίρι σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Forever Mine for Men by Chevignon.

Forever Mine for Men Σχόλια Αρωμάτων

Forever Mine for Men by Chevignon 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chevignon Forever Mine for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chevignon Forever Mine for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Forever Mine for Men by Chevignon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Forever Mine for Men by Chevignon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan Cashmere Mist Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Naomi Campbell Mystery Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Parfum d`Empire Equistrius Caron Yatagan Dana Ambush Rodier Rodier pour Femme Soivohle Oudh Lacquer Avon Outspoken by Fergie Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots