Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Chi Man Chi για άνδρες

Chi Man Chi για άνδρες

απαλό πικάντικο

Chi Man από Chi είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Chi Man κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει δεντρολίβανο, Λεβάντα, γιασεμί, νότες ξύλων, Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και λεμόνι.

δεντρολίβανο Λεβάντα γιασεμί νότες ξύλων Περγαμόντο ροζ πιπέρι λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chi Man by Chi.

Chi Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chi Chi Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chi Chi Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chi Man by Chi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chi Man by Chi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Liz Claiborne Curve Soul for Men Rance 1795 Triomphe Millesime Paco Rabanne Tenere Parfum d`Empire Fougere Bengale Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Alviero Martini Geo Uomo Etro New Tradition Perry Ellis Reserve for Men Vicky Tiel Ulysse Yachtsman Home Port Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Mexx Perspective Man