Σχεδιαστές » C » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Miss Chi Chi για γυναίκες

Miss Chi Chi για γυναίκες

Miss Chi από Chi είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miss Chi κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, κόκκινο μήλο και ροδάκινο; η μεσαία νότα είναι άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ κόκκινο μήλο ροδάκινο

άνθη πορτοκαλιάς

Βανίλια Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Chi by Chi.

Miss Chi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chi Miss Chi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chi Miss Chi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Chi by Chi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Chi by Chi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Kylie Minogue Showtime EDP Oscar de la Renta Intrusion Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Giorgio Beverly Hills Red 2 Moschino Cheap & Chic Light Clouds Atelier Flou Ten Nine Boadicea the Victorious Invigorating Voluspa Mignonette Stacked Style Dolce Dew Giorgio Valenti One O One Experience Faberlic Chateaux de la Loire Jeanne Arthes Sexy Me No1