Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Tango Chiara Boni για γυναίκες

Tango Chiara Boni για γυναίκες

Tango από Chiara Boni είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tango κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, Καρύδα, τριαντάφυλλο, Βασιλικός και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί, Γεράνι και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, ξύλο τικ, σανδαλόξυλο και σπόρος Τόνκα.

Βερίκοκο Καρύδα τριαντάφυλλο Βασιλικός ανανάς

Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί Γεράνι Γαρύφαλλο

Κέδρος ξύλο τικ σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tango by Chiara Boni.

Tango Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chiara Boni Tango fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chiara Boni Tango, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tango by Chiara Boni. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tango by Chiara Boni αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Rance 1795 Josephine Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Masaki Matsushima Suu Yves Rocher Clea Fred Hayman 273 Rodeo Drive Lalique Nilang Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Ayala Moriel Rosebud Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Ulric de Varens Isa