Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanilla Chiara Boni για γυναίκες και άνδρες

Vanilla Chiara Boni για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
Vanilla Chiara Boni για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vanilla από Chiara Boni είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Βενζόη , φρέζια, Βανίλια, Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο και ρετσίνη.

Μόσχος Βενζόη φρέζια Βανίλια Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanilla by Chiara Boni.

Vanilla Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chiara Boni Vanilla fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chiara Boni Vanilla, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanilla by Chiara Boni. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanilla by Chiara Boni αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Avon Black Suede Creed Vanisia E. Coudray Ambre et Vanille Davidoff Silver Shadow Private Antonio Banderas Spirit VIP for Men Yves Rocher Aztek Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Tesori d`Oriente White Musk M. Micallef Mon Parfum Aesop Mystra Keiko Mecheri Attar de Roses