Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Chloe Collection 2005 Chloe για γυναίκες

Chloe Collection 2005 Chloe για γυναίκες

aquatic
καπνιστό

Chloe Collection 2005 από Chloe είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες. Chloe Collection 2005 κυκλοφόρησε το έτος 2005. Chloe Collection 2005 έχει δημιουργηθεί από Clement Gavarry και Carlos Benaim. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι φρούτο του πάθους, τουμπερόζα και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι Σημύδα, Μόσχος και νότες ξύλων.

αχλάδι νούφαρο

φρούτο του πάθους τουμπερόζα γαρδένια

Σημύδα Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chloe Collection 2005 by Chloe.

Chloe Collection 2005 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chloe Chloe Collection 2005 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chloe Chloe Collection 2005, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chloe Collection 2005 by Chloe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chloe Collection 2005 by Chloe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Dune Calvin Klein Calvin Calvin Klein CK One Scene Calvin Klein CK One Summer 2005 Creed Green Irish Tweed Versace Black Jeans Gianfranco Ferre Ferre for Men Carolina Herrera 212 Men Splash Amouage Dia pour Homme Fresh Cannabis Santal Etro Royal Pavillon Diesel Diesel Green Feminine Special Edition