Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες

Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες

Το έχω: 18 Το είχα : 14 Το θέλω: 12 Το άρωμα υπογραφής μου: 3

τροπικό
Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Βίντεο Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Βίντεο Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Βίντεο Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Βίντεο
Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Parfum Chloe για γυναίκες Εικόνες

Chloe Eau de Parfum από Chloe είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chloe Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Chloe Eau de Parfum έχει δημιουργηθεί από Amandine Marie και Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, φρέζια και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

παιώνια φρέζια λίτσι

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας μανόλια

Κεχριμπάρι Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chloe Eau de Parfum by Chloe.

Chloe Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Love sunshine
Love sunshine

Τι να πω γι αυτό το άρωμα ??!!!Αν και δεν είμαι πιστή γενικά σε ένα για πολύ καιρό αυτό με το που το μύρισα είπα ότι είναι η υπογραφή μου και όσοι με μυρίζουν μου λένε ότι με καταλαβαίνουν από αυτό το άρωμα!!!Μόνο καλά λόγια για το chloe μπορώ να πω που είναι σαν να βγήκα από το μπάνιο και να έβαλα πάνω μου μία πολύ ακριβή πούδρα σώματος με άρωμα τριαντάφυλλο δηλαδή και τις δύο μυρωδιές που αγαπώ πιο πολύ!!! Όσες φορές και αν έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο άρωμα πάντα καταλήγω σε αυτό!

elena vosnaki
elena vosnaki

Σαφώς τα Notos Galleries πωλούν αυθεντικά αρώματα, μιας και ερωτήθηκε.
Για να αιτιολογήσω το φαινόμενο: Τα περισσότερα αρώματα στις μέρες μας δεν διαρκούν πολύ γιατί έχουν αλλάξει οι διατάξεις για την συγκέντρωση στην φόρμουλα συγκεκριμένων συστατικών.

Το άρωμα είναι "καθαρό" με την έννοια της σύγχρονης έννοιας όπου κυριαρχούν ερσάτζ εσάνς ρόδου με συνθετικό μόσχο της πλυντηριοβιομηχανίας και σαπουνέ υφή στο σύνολο. Δεν με εντυπωσιάζει μιας και θεωρώ ότι υπάρχουν κι έχουν υπάρξει πολύ πιο αξιόλογα σαπουνέ αρώματα στην αγορά για τα ίδια ή και για λιγότερα χρήματα.

Jun
galateavanessa
galateavanessa

Μόλις την απέκτησα και εγω. Την πηρα σετακι με τη λοσιόν της απο τα Notos Galleries. Ειναι όντως ενα αρωμα που μυριζει καθαρά, σαν να βγηκες απο το ντουζ. Μυριζει πουδρα με ελαφρύ τριάνταφυλλο, λουλούδια και φρεσκάδα. Σε εμένα τα πρώτα 20 λεπτά βγαίνει ξινό αλλα μετα αφού κάτσει στο δέρμα μου γίνετε λιγο πιο γλυκο να το πω, πιο θυλικο και κομψό. Στο δικο μου δέρμα κάθεται 3 ωρες αλλα στα ρουχα μια μερα, δεν γνωρίζω αν ειναι μούφα ας μου πει και κάποια αν τα Notos Galleries πουλανε αυθεντικά. Αυτο που μου τράβηξε πιο πολυ την προσοχή ήταν η διαφήμιση και το μπουκαλάκι, οτι πρεπει για το μπουντουαρ.

Jun
FAY
FAY

Αν θες να μυρίζεις κάτι ανάμεσα σε καθαρότητα και πούδρα αυτό είναι το άρωμά σου!
Η χρήση του σε συνδιασμό με αφρόλουτρο και κρέμα σώματος απογειώνει τη διάρκεια του..

μόνο θετικά σχολια έχω κάθε φορά που το φοράω!

Ιδανικό για πρωινή χρήση,όλες τις εποχές του χρόνου!

Mar
xri_ni
xri_ni

Eδώ και χρόνια το αγαπημένο μου άρωμα.Δεν υπάρχει περίπτωση να μη το ξεχωρήσεις κατευθείαν σε μια γυναίκα .Και επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να μην ακουσεις κολακευτικά σχόλια φορώντας το.Ειδικά απο άντρες που τα περισσότερα αρώματα μας δεν τους αρέσουν αυτο του ξετρελένει!Αν σας αρέσουν τα γλυκά,ελαφριά και λουλουδάτα αρώματα(βαση τριαντάφυλλο,αλλα όχι το τριανταφυλλο που σε "μπουκώνει") τότε δωστε του μια ευκαιρία.

Nov
Hlektra
Hlektra

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ και παλι καθαριοτητα βγαζει αυτο το αρωμα!! πολυ καλη διαρκεια και ιδανικο για ολο το χρονο και ολες τις ωρες. σου αφηνει την αισθηση οτι μολις βγηκες απο το ντουζ...

polyann
polyann

ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΚΑΙ ΘΥΛΗΚΟ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!

pennny
pennny

Eιναι πολυ εντονη η μυρωδια πουδρας των λουλουδιων μμμ δε μου αρεσε ...Το φοραει η αδερφη μου διαρκει για ωρες και οταν περνα απο διπλα σου ειναι εντονη η διακυμανση...

Julie Billi
Julie Billi

υπηρξε η υπογραφη μου για πολλα χρονια.... με αναγνωριζαν στο γραφειο απο αυτο....μεχρι που καποια στιγμη ειπα...φτανει!
Λουλουδενιο, δυνατο, με διαρκεια, πουδρενιο, καθαρο, θηλυκο!

anastasia12321

αναφερομουν στο l'eau de chloe...

anastasia12321

αφηνει μια υπεροχη αισθηση καθαριοτητας...λιγο πιο ελαφρυ απο το chloe και σιγουρα πιο ευκολοφορετο!

barquito
barquito

αχ βρε παιδια... πετυχα μονο το eau de toillete στο καταστημα καλλυντικών ! μοιαζουν καθολου ;;
το eau de toillete παντως, ηταν ΦΟΒΕΡΟ...

Oct
2013
vivika29
vivika29

Απλά καταπληκτικό!!!! Διαρκεί για πολλές ώρες!!!Τόσο φρέσκο...

Sep
2013
ats.
ats.

εψαχνα πολυ καιρο ενα αρωμα που θα μπορει να με συντροφευει ολες τις ωρες της μερας, καθε εποχη.
νομιζω οτι βρηκα το καταλληλο.
ειναι φρεσκο,θυληκο,μοντερνο.
μου δινει μια αισθηση καθαριοτητας μαζι με μια πικαντικη νοτα αρχικα.
καθως η ωρα περναει αφηνει μια πουδρε νοτα χωρις ομως να ειναι υπερβολικα γλυκο.
απο τα αρωματα που δεχονται κοπλιμεντα συνεχως και κανεις δεν παραπονιεται οτι τον ενοχλουν.
δοκιμαστε το και δεν θα σας απογοητευσει.

Dec
2012
*sophi*
*sophi*

Υπέροχο άρωμα πούδρας , από μόσχο και τριαντάφυλλο...
Τα αρώματα musk, παιώνιας & ρόδου παρουσιάζονται με τρόπο μοντέρνο νεανικό και λίγο τολμηρό.
Μπορεί να φορεθεί και το πρωϊ αλλά και το βράδυ σε όλες τις εποχές!
Μια καταπληκτική δημιουργία του οίκου μόδας Chloe που ταιριάζει απόλυτα στο στυλ των ρούχων που λανσάρει!

Dec

Chloe Intense New by Chloe Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
Chloe Intense New by Chloe Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
EDP Mini 2.5oz
113.99 USD
Chloe New by Chloe Eau de Parfum Spray 2.5 oz Body Lotion 3.4 oz eau de Parfum .17 oz Mini for Women
Gift Set 2.5oz
Eau De Parfum 4.2oz
180.00 USD
Chloe Chloe Eau de Parfum 4.2 oz Eau de Parfum Spray
Chloe Chloe Eau de Parfum 4.2 oz Eau de Parfum Spray

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chloe Chloe Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chloe Chloe Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chloe Eau de Parfum by Chloe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chloe Eau de Parfum by Chloe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Moschino Cheap & Chic Chloe Love Givenchy Organza Christian Dior Dior Addict Christian Dior Pure Poison Lancome Hypnose Chanel Coco Noir Giorgio Armani Armani Code for Women Chloe Love Eau Intense Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Coco Mademoiselle Lancome La Vie Est Belle Tom Ford Black Orchid Estée Lauder Sensuous Thierry Mugler Angel Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Yves Saint Laurent Cinema Versace Crystal Noir Lancome Tresor Gucci Gucci Rush