Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Chloe Eau de Toilette Chloe για γυναίκες

Chloe Eau de Toilette Chloe για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1 Το θέλω: 5

ozoνώδες
Chloe Eau de Toilette Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Toilette Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Eau de Toilette Chloe για γυναίκες Εικόνες

Chloe Eau de Toilette από Chloe είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chloe Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, καρπούζι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια και βάμμα ρόδου; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο και σπόρος Τόνκα.

Μανταριν ορανζ καρπούζι ροζ πιπέρι

φρέζια βάμμα ρόδου

ίριδα σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chloe Eau de Toilette by Chloe.

Chloe Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Jamelia
Jamelia

Αιχμαλωτίζοντας το πνεύμα των γυναικών, το όραμα της Chloé δεν αφορά τη μία μοναδική γυναίκα, αλλά μάλλον για τiς πλούσιες και ποικίλες προσωπικότητες όλων των γυναικών που λατρεύουν το ντύσιμο Chloé. Αυτό το φρέσκο, απαλό άρωμα λουλουδιών προκαλεί αισθησιακές εμφανίσεις. Ενα απαραίτητο αξεσουάρ για όλες μας.

Feb
2014
barquito
barquito

ΦΟΒΕΡΟ.... ειναι σα να επεσα με τα μουτρα σε φρεσκοπλυμμενα ΜΥΡΩΔΑΤΑ ρουχα... (πραγματικά ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ !!!!)
ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ !

Oct
2013
dark_rose
dark_rose

προσωπικα δεν εχω δοκιμασει το αρωμα, παντως το body lotion, ειναι πραγματικα πολυ καλο..

Nov
2012

Chloe Eau de Toilette by Chloe 4.33 out of 5 based on 5 ratings and 3 user reviews

Σύνδεση με προσφορές αγορών

108.00 USD
120.00 USD
Roses de Chloe Eau de Toilette, 2.5 oz
Roses de Chloe Eau de Toilette, 2.5 oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chloe Chloe Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chloe Chloe Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chloe Eau de Toilette by Chloe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chloe Eau de Toilette by Chloe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Bvlgari Bvlgari Pour Femme Estée Lauder Beyond Paradise Oscar de la Renta Oscar Island Flowers David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Luciano Soprani Miss Soprani Yves Rocher Orchidee Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 O Boticario Royalty Tonatto Profumi Solista Rothenstein Cri de Fleur Stila Midnight Bloom