Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες

Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 5

Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες Βίντεο
Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες Chloe Roses De Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες

Chloe Roses De Chloe από Chloe είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chloe Roses De Chloe κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, εστραγκόν, λίτσι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού, μανόλια, Κέδρος, Μήλο, Φραγκοστάφυλλο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Περγαμόντο εστραγκόν λίτσι λεμόνι

τριαντάφυλλο Δαμασκού μανόλια Κέδρος Μήλο Φραγκοστάφυλλο ροδάκινο

λευκός μόσχος Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chloe Roses De Chloe by Chloe.

Chloe Roses De Chloe Σχόλια Αρωμάτων

Chloe Roses De Chloe by Chloe 4.20 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chloe Chloe Roses De Chloe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chloe Chloe Roses De Chloe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chloe Roses De Chloe by Chloe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chloe Roses De Chloe by Chloe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Chanel Allure eau de parfum Chanel Chanel No 19 Poudre Chanel Coco Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior Midnight Poison Bvlgari Bvlgari Pour Femme Hermes Eau des Merveilles Hermes Elixir des Merveilles Chloe Love Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes Un Jardin Apres la Mousson Hermes Un Jardin Sur Le Nil Hermes Un Jardin En Mediterranee Chloe Love Eau Intense Chanel Chance Eau de Parfum Hermes Un Jardin Sur Le Toit Bvlgari Rose Essentielle Chanel Chanel N°5 Eau Premiere