Σχεδιαστές » C » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες

L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Βίντεο L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Βίντεο
L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες L`Eau de Chloe Chloe για γυναίκες Εικόνες

L`Eau de Chloe από Chloe είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L`Eau de Chloe κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Kίτρο, ροδάκινο , Περγαμόντο και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, ρόδο του νερού, Βιολέτα, φρέζια, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, μανόλια και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, Κεχριμπάρι, λάβδανο, βρύα δριός και λευκός μόσχος.

γκρειπ φρουτ Kίτρο ροδάκινο Περγαμόντο Αλδεϋδες

τριαντάφυλλο ρόδο του νερού Βιολέτα φρέζια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας μανόλια παιώνια

πατσουλί Κέδρος Κεχριμπάρι λάβδανο βρύα δριός λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau de Chloe by Chloe.

L`Eau de Chloe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chloe L`Eau de Chloe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chloe L`Eau de Chloe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau de Chloe by Chloe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau de Chloe by Chloe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Shiseido Feminite du Bois Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Noir Chloe Chloe Eau de Parfum Guerlain Shalimar Sisley Eau du Soir Issey Miyake L'Eau D'Issey Absolue Burberry Body Tender Sisley Soir de Lune Donna Karan DKNY Lancome Miracle Moschino Cheap & Chic Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale Givenchy Organza Indecence Guerlain Mahora Christian Dior Diorissimo Hermes Kelly Caleche Guerlain Idylle Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk