Σχεδιαστές » C » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Love Chloe για γυναίκες

Love Chloe για γυναίκες

Το έχω: 24 Το είχα : 6 Το θέλω: 10

Love Chloe για γυναίκες Βίντεο
Love Chloe για γυναίκες Εικόνες Love Chloe για γυναίκες Εικόνες Love Chloe για γυναίκες Εικόνες

Love από Chloe είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Love κυκλοφόρησε το έτος 2010. Love έχει δημιουργηθεί από Louise Turner και Nathalie Gracia-Cetto. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, υάκυνθος, ηλιοτρόπιο, πασχαλιά και ουιστερία; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ρύζι και πουδρένιες νότες.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ροζ πιπέρι

ίριδα υάκυνθος ηλιοτρόπιο πασχαλιά ουιστερία

Μόσχος ρύζι πουδρένιες νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love by Chloe.

Love Σχόλια Αρωμάτων

cinnabar
cinnabar

Το καλυτερο chloe για μενα!Φρεσκο,λουλουδατο.!Βρισκω πως ειναι το αρωμα των αντιθεσεων...εχει κατι ρετρο αλλα ειναι και νεανικο,θυμιζει ενα vintage πολυτελες σαπουνι αλλα ειναι και μοντερνο.Οπως καταλαβατε ελαβα το δωρο μου απο την Σοφη..και ειμαι κατενθουσιασμενη!

Feb
2016
mariamarouli91
mariamarouli91

Ήμουν προκατειλλημένη για αρώματα του είδους μέχρι που μου το έκαναν δώρο και ξετρελάθηκα τόσο που δε το περίμενα ποτέ!Μου προκαλεί ευχάριστα συναισθήματα,νιώθω πως μυρίζει σαν το δέρμα και τα ρουχαλάκια ενός μωρού!Νεανικό άρωμα,αν και πουδρένιο είναι μοντέρνο,σε ακολουθεί κάθε εποχή,κάθε ώρα της μέρας και αποτελεί εξαιρετική επιλογή όταν δε ξέρεις τι άρωμα να φορέσεις. Άρωμα που δεν προδίδει ποτέ και μυρωδιά που δύσκολα θα ενοχλήσει τους γύρω.Ιδανική επιλογή και για τη δουλειά.

Feb
2016
ariadnh
ariadnh

Απο τα λιγα αρωματα που δε βαριεμαι ποτε!!!Καθε φορα που παω να αγορασω αρωμα,παντα υπαρχει το δελεαρ να το παρω για ακομα μια φορα!Υπεροχο αρωμα πουδρας κ καθαριοτητας...!Απο τα αγαπημενα μου!

Nov
vivika29
vivika29

Υπεροχο, μοναδικό και κυρίως πρωτότυπο!!! Δεν θυμίζει κανένα αλλο άρωμα!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Nov
Sweet gurl
Sweet gurl

Το κορυφαίο πουδρε άρωμα της αγοράς !

ROSA
ROSA

Πούδρα ρυζιού-άμυλο ,πούδρα ίριδας, πούδρα ουιστεριας...
πούδρα και πάλι πούδρα.
Ταιριάζει στα ρομαντικά κορίτσια.

vasokbs
vasokbs

Πολυ καλο αρωμα,και σε διαρκεια και στη συνθεση του...ακρως γυναικειο,καταλληλο για εκεινες που αγαπουν τις λουδουδενιες/πουδρενιες συνθεσεις... εγκρινω !!!

rosseta
rosseta

Το αρωμα του αρραβωνα μου!!! Το αγαπω!! Στην αρχη οι νοτες κορυφης δεν μου αρεσουν να πω και την αληθεια.. Μυριζω κατι πρασινο κατι πολυ ακυρο για την μετεπειτα εξελιξη του. Στην πορεια μια υπεροχη αναλαφρη πουδρα σε γεμιζει καθαριοτητα. Ενα αρωμα αγνο καθαρο ρομαντικο και πουπουλενιο ετσι το λεω εγω..

ΛΙΤΣΑ
ΛΙΤΣΑ

Αγαπημένο άρωμα που είναι ότι πολυτιμότερο βρήκα τα τελευταία χρόνια .
Για μένα καλύτερο και απαλότερο από το chloe signature.

Mar
Florence
Florence

μυρίζει τέλεια και είναι το καλύτερο άρωμα πούδρας που κυκλοφορεί στην αγορά αυτή τη στιγμή.

2014

Chloe Love Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
124.00 USD
Chloe Love Eau Intense Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Chloe Love Eau Intense Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chloe Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chloe Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love by Chloe. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love by Chloe αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Lolita Lempicka Lolita Lempicka Hermes Eau des Merveilles Versace Crystal Noir Bvlgari Bvlgari Pour Femme Chloe Love Eau Intense Prada Infusion d'Iris Chloe Chloe Eau de Parfum Paco Rabanne Black XS for Her Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Burberry Weekend for Women Lancome Poeme Christian Dior Dolce Vita Tom Ford Black Orchid Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior J`Adore L`Or Christian Dior Hypnotic Poison Prada Prada Candy Chanel Chance Eau de Toilette Lancome La Nuit Tresor