Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard για γυναίκες

Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard για γυναίκες

Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard για γυναίκες Εικόνες Happy Spirit Elixir d'Amour Chopard για γυναίκες Εικόνες

Happy Spirit Elixir d'Amour από Chopard είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Happy Spirit Elixir d'Amour κυκλοφόρησε το έτος 2009. Η νότα κορυφής είναι κίτρινη φρέζια; η μεσαία νότα είναι γιασεμί σαμπακ; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, Κεχριμπάρι και λευκός μόσχος.

κίτρινη φρέζια

γιασεμί σαμπακ

ξύλο κασμίρι Κεχριμπάρι λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Happy Spirit Elixir d'Amour by Chopard.

Happy Spirit Elixir d'Amour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chopard Happy Spirit Elixir d'Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chopard Happy Spirit Elixir d'Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Happy Spirit Elixir d'Amour by Chopard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Happy Spirit Elixir d'Amour by Chopard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Lise Watier Capteur de Reves Etro Benetroessere Relent Charles of the Ritz Forever Krystle Acca Kappa Calycanthus Chloe Chloe Eau de Toilette Ralph Lauren Romance Tender Notes Calypso Christiane Celle Calypso Violette Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli DSH Perfumes Pink Gardenia Des Filles a la Vanille Imma