Σχεδιαστές » C » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Mira-Bai Chopard για γυναίκες

Mira-Bai Chopard για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Mira-Bai Chopard για γυναίκες Εικόνες Mira-Bai Chopard για γυναίκες Εικόνες

Mira-Bai από Chopard είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Mira-Bai κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, δαμάσκηνο, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια και Κέδρος.

Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο ροδάκινο Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο Ροδόξυλο Βραζιλίας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mira-Bai by Chopard.

Mira-Bai Σχόλια Αρωμάτων

Mira-Bai by Chopard 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chopard Mira-Bai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chopard Mira-Bai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mira-Bai by Chopard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mira-Bai by Chopard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Serge Lutens Datura Noir Ralph Lauren Ralph Hot Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It L`Erbolario Vaniglia Demeter Fragrance Caramel Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Ayala Moriel Cabaret Honore des Pres Vamp à NY Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Lush Snowcake