Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Wish Magical Nights Chopard για γυναίκες

Wish Magical Nights Chopard για γυναίκες

Wish Magical Nights Chopard για γυναίκες Εικόνες

Wish Magical Nights από Chopard είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Wish Magical Nights κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, κόκκινα μούρα και ψευδοακακία; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, μανόλια και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βανίλια.

αχλάδι κόκκινα μούρα ψευδοακακία

ίριδα μανόλια ηλιοτρόπιο

πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wish Magical Nights by Chopard.

Wish Magical Nights Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Chopard Wish Magical Nights fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Chopard Wish Magical Nights, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wish Magical Nights by Chopard. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wish Magical Nights by Chopard αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Christian Dior Dior Addict Mariah Carey M M. Micallef Note Ambree Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Caron En Avion Bond No 9 Bond No. 9 Perfume The Party The Garden Party Tuberose Guerlain Shalimar Black Mystery 2007 Swiss Arabian Nawaal