Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες

Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες

τροπικό
Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες Εικόνες Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες Εικόνες Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες Εικόνες Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες Εικόνες Ed Hardy Women's EDT Christian Audigier για γυναίκες Εικόνες

Ed Hardy Women's EDT από Christian Audigier είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ed Hardy Women's EDT κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Μάνγκο και γκρειπ φρουτ; η μεσαία νότα είναι φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και δέρμα.

Μάνγκο γκρειπ φρουτ

φρέζια

Κεχριμπάρι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ed Hardy Women's EDT by Christian Audigier.

Ed Hardy Women's EDT Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ed Hardy Women's EDT by Christian Audigier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ed Hardy Women's EDT by Christian Audigier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Givenchy Lucky Charms Jennifer Lopez Glow after Dark Fendi Fantasia Fendi Oriflame Miss O Ella Mikao Yujin Pure Bill Blass Couture 1 Voluspa Mimosa Martini Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Revlon Love Her Madly Rendezvous Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby Mojo LIVE NOW Inspired by Paris