Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Addict To Life Christian Dior για γυναίκες

Addict To Life Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Addict To Life Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Addict To Life Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Addict To Life Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Addict To Life από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Addict To Life κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , βατόμουρο και ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

ροδάκινο βατόμουρο ρόδι

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Addict To Life by Christian Dior.

Addict To Life Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Addict To Life fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Addict To Life, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Addict To Life by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Addict To Life by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Kenzo Parfum d`Ete Il Profvmo Rose Secrète Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Hugo Boss Boss Orange Coach Peony Splash Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Tonatto Profumi Notte a Taif Lord`s Jester Anthea