Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Ambre Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
Ambre Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Elixir Precieux Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Elixir Precieux από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Ambre Elixir Precieux κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι.

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Elixir Precieux by Christian Dior.

Ambre Elixir Precieux Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Ambre Elixir Precieux fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Ambre Elixir Precieux, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Elixir Precieux by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Elixir Precieux by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Abinoam Desejo Avon Little Black Dress Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Lomani Cruiser for Men The Body Shop Satsuma Perfume Oil Fresh Tobacco Caramel Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Ajmal Mawsouf Tesori d`Oriente Mirra Jacomo Art Collection by Jacomo #02