Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Nuit Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Ambre Nuit Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
Ambre Nuit Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Nuit από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, ροζ πιπέρι και τριαντάφυλλο.

Κεχριμπάρι Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Nuit by Christian Dior.

Ambre Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Ambre Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Ambre Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Nuit by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Nuit by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Gai Mattiolo That's Amore! Lui Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Cafe Parfums Cafe Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Jardin de France Angelique The Different Company Oriental Lounge Memoire Liquide Amour Liquide SoOud Nur Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient