Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Aqua Fahrenheit Christian Dior για άνδρες

Aqua Fahrenheit Christian Dior για άνδρες

Aqua Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Βίντεο
Aqua Fahrenheit Christian Dior για άνδρες Εικόνες

Aqua Fahrenheit από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. Aqua Fahrenheit κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, Βασιλικός και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και δέρμα.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

Βιολέτα Βασιλικός μέντα

Βέτιβερ δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Fahrenheit by Christian Dior.

Aqua Fahrenheit Σχόλια Αρωμάτων

Aqua Fahrenheit by Christian Dior 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Aqua Fahrenheit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Aqua Fahrenheit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Fahrenheit by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Fahrenheit by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Divine L'Homme de Coeur Kenzo Air Chevignon Chevignon 57 for Him Donna Karan DK Al-Rehab Lamis Christian Dior Cologne Blanche Krizia Easy Krizia Canali Canali Men Prestige Boadicea the Victorious Seductive Sinfonia di Note Fleur de Santal Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver Swiss Arabian Alia