Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Συπρε « Ομάδες

Bois d'Argent Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

μέλι
Bois d'Argent Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Bois d'Argent από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Bois d'Argent κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι Κυπαρίσσι, ίριδα και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και μύρο; οι νότες της βάσης είναι μέλι, δέρμα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, νότες ξύλων και ρετσίνη.

Κυπαρίσσι ίριδα ιουνίπερος

πατσουλί μύρο

μέλι δέρμα Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια νότες ξύλων ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois d'Argent by Christian Dior.

Bois d'Argent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Bois d'Argent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Bois d'Argent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois d'Argent by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois d'Argent by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Συπρε
Divine L'Homme Sage Christian Dior Midnight Poison Luciano Soprani LS Man Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Miller Harris Feuilles de Tabac Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Azzaro Azzaro Hermes Terre d`Hermes Parfum Cuba Paris Cuba Green Kesling Be Bop Men Byredo Oud Immortel