Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Chris 1947 Christian Dior για γυναίκες

Chris 1947 Christian Dior για γυναίκες

Το είχα : 1

Chris 1947 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Chris 1947 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Chris 1947 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Chris 1947 από Christian Dior είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Chris 1947 κυκλοφόρησε το έτος 2003. Η νότα κορυφής είναι κράνμπερι; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, φρέζια, γλυκομπίζελο, Κάκτος και κρίνο της κοιλάδας; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

κράνμπερι

Βιολέτα φρέζια γλυκομπίζελο Κάκτος κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chris 1947 by Christian Dior.

Chris 1947 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Chris 1947 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Chris 1947, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chris 1947 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chris 1947 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Elizabeth Arden Eau Fraiche Lancome Climat (La Collection Fragrances) Alfred Sung Sha L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Valentino Very Valentino Caron Miss Rocaille Victorio & Lucchino Agua de Rocio Woods of Windsor Lily of the Valley Viktor&Rolf Eau Mega Berkeley Square White Tea Cale Fragranze d’Autore Ozio Miller Harris Jasmin Vert