Σχεδιαστές » C » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

Cologne Blanche Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Cologne Blanche Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

αμύγδαλο

Cologne Blanche από Christian Dior είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cologne Blanche κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, πορτοκάλι και Γλυκό Αμυγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι άνθος πορτοκαλιού Τυνησίας και Περγαμόντο;

δεντρολίβανο πορτοκάλι Γλυκό Αμυγδαλο

άνθος πορτοκαλιού Τυνησίας Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne Blanche by Christian Dior.

Cologne Blanche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Cologne Blanche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Cologne Blanche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne Blanche by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne Blanche by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Fahrenheit Summer Chevignon Chevignon CC Creed Imperial Millesime Paco Rabanne XS Lacoste Cool Play Cereus Cereus No.7 Etro Royal Pavillon Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Christian Dior Fahrenheit Absolute Jean Charles Brosseau Atlas Cedar CnR Create Aries for Men