Σχεδιαστές » C » « Ομάδες

Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior για γυναίκες

Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Cruise Collection Escale Aux Marquises από Christian Dior είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Cruise Collection Escale Aux Marquises κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει Σανγκουίνι, ροζ πιπέρι, Κάρδαμο, πιπέρι, Κανέλα, τζίντζερ, μοσχοκάρφι, μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος, Ρητίνη ελεμι, Βενζόη , Αμάλφι λεμόνι και λουλούδι τιαρέ.

Σανγκουίνι ροζ πιπέρι Κάρδαμο πιπέρι Κανέλα τζίντζερ μοσχοκάρφι μοσχοκάρυδο κόλιανδρος Ρητίνη ελεμι Βενζόη Αμάλφι λεμόνι λουλούδι τιαρέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cruise Collection Escale Aux Marquises by Christian Dior.

Cruise Collection Escale Aux Marquises Σχόλια Αρωμάτων

pleasure
pleasure

Ενα φινετσάτο και ευγενές άρωμα! Θα το πρότεινα για άνοιξη και φθινόπωρο. Όσες δεν προτιματε τις νότες εσπεριδοειδών θα το ευχαριστηθείτε και το καλοκαίρι. Γλυκό αλλά όχι βαρύ και ταιριάζει σε όλες τις ηλικίες.

Feb
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cruise Collection Escale Aux Marquises by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cruise Collection Escale Aux Marquises by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Parfums Elite Miss Elite Trish McEvoy Trish McEvoy 9 Blackberry & Vanilla Musk Ocean Pacific OP Juice for Women DSH Perfumes Eau de Fleurs d'Oranger du Roi (The Perfumed Court; Natural) Revillon R Eclectic Collections Persona Non Grata Keiko Mecheri Cuir Cordoba Rubino Cosmetics Room 726 Black Demeter Fragrance Lychee Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil CB I Hate Perfume Winter 1972 Tom Tailor Liquid Man