Σχεδιαστές » C » Κιτρο « Ομάδες

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Cruise Collection Escale a Parati από Christian Dior είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cruise Collection Escale a Parati κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, λεμόνι και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Παλλισανδρος, Κανέλα, μέντα και κόκκινα μούρα; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και νότες ξύλων.

Πετιτ γκρέιν λεμόνι Νεράντζι

Παλλισανδρος Κανέλα μέντα κόκκινα μούρα

σπόρος Τόνκα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cruise Collection Escale a Parati by Christian Dior.

Cruise Collection Escale a Parati Σχόλια Αρωμάτων

nefeli
nefeli

Είναι ένα άρωμα που εμένα, μου μυρίζει σαν χυμό απο βότανα... Αν και λατρεύω τον οίκο του Cristian Dior, αυτό το άρωμα δεν μου αρέσει καθόλου!

Jan
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Cruise Collection Escale a Parati fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Cruise Collection Escale a Parati, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cruise Collection Escale a Parati by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cruise Collection Escale a Parati by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Caron Eaux de Caron Fraiche Hermes Aroma d`Orange Verte Demeter Fragrance Pink Grapefruit Creed Orange Spice Smell Bent Lemon Cowboy Parfums Berdoues Citrus Hesperida Anthousa Citrus Sorbet Penhaligon`s Extract of Limes Roger Vivier Le Neroli Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh