Σχεδιαστές » C » Αρωματικο « Ομάδες

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior για γυναίκες

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior για γυναίκες

ozoνώδες
Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Cruise Collection Escale a Pondichery από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Cruise Collection Escale a Pondichery κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Το άρωμα περιέχει τσάι, γιασεμί, σανδαλόξυλο και Κάρδαμο.

τσάι γιασεμί σανδαλόξυλο Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior.

Cruise Collection Escale a Pondichery Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Liz Claiborne Bora Bora for Men Mary Kay Velocity Man Riva L`Altra Follia L`Erbolario Te Bianco Penhaligon`s Lavandula Odori Tabacco GianMarco Venturi Trybe Masaki Matsushima M;0°С Men Le Labo Ambrette 9 Benetton Benetton Blu Man L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Melvita Wild Lavender