Σχεδιαστές » C » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior για γυναίκες

Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Cruise Collection - Escale a Portofino από Christian Dior είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Cruise Collection - Escale a Portofino κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πετιτ γκρέιν και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Αμύγδαλο, άνθη πορτοκαλιάς και ιουνίπερος; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Κυπαρίσσι, γάλβανο, κύμινο και Μόσχος.

Περγαμόντο Πετιτ γκρέιν λεμόνι

Αμύγδαλο άνθη πορτοκαλιάς ιουνίπερος

Κέδρος Κυπαρίσσι γάλβανο κύμινο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cruise Collection - Escale a Portofino by Christian Dior.

Cruise Collection - Escale a Portofino Σχόλια Αρωμάτων

zouzou
zouzou

Στην αρχή νιώθεις μία ευεξία και μία αίσθηση καθαριότητας όπως τότε που κάναμε μπάνιο παιδιά και η μαμά μας έβαζε <Μύρτώ>. Δυστυχώς όμως τουλάχιστον σε εμένα έχει την ίδια ακριβώς διάρκεια με την Μυρτώ. Για την τιμή της περίμενα λίγο περισσότερη διάρκεια

Aug
2016
*sophi*
*sophi*

Aρωμα κλασσικής Μεσογειακής φινέτσας...
Η Ποιότητα του οίκου Ντιόρ αναδεικνύεται με την πολυτελή
φρέσκια σύνθεση εσπεριδοειδών αποκλειστικά για γυναίκες...
Δροσερό, φίνο και υπέροχο καλοκαιρινό άρωμα!
Η γυναίκα που θα το φορέσει είναι σε διακοπές σε ένα κοσμοπολίτικο μέρος αντάξιο του ονόματος του(Πόρτο Φίνο)!

Sep
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cruise Collection - Escale a Portofino by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cruise Collection - Escale a Portofino by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lalique Louxor de Lalique Carthusia Via Camerelle Histoires de Parfums 1828 Demeter Fragrance Earl Grey Tea Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Ted Baker Skinwear Ten for Men Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh JoAnne Bassett Reveiller Amway Opportune Henri Bendel Persian Lime & Pepper La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Rose en Bos Viridescent