Σχεδιαστές » C » Δερμα « Ομάδες

Cuir Cannage Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

Cuir Cannage Christian Dior για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Cuir Cannage Christian Dior για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cuir Cannage από Christian Dior είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cuir Cannage κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι άνθη πορτοκαλιάς και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα, γιασεμί, τριαντάφυλλο και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Σημύδα, άρκευθος και δέρμα.

άνθη πορτοκαλιάς Υλάνγκ Υλάνγκ

δέρμα γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα

Σημύδα άρκευθος δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cuir Cannage by Christian Dior.

Cuir Cannage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Cuir Cannage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Cuir Cannage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cuir Cannage by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cuir Cannage by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Maurer & Wirtz GranValor Tabac Tom Ford Tuscan Leather Valentino Vendetta Uomo Halston Halston Z14 Geo. F. Trumper Spanish Leather Cologne Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Amouage Memoir Man Lord`s Jester Zephyr L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore