Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dior Addict 2 Christian Dior για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

aquatic
ozoνώδες
Dior Addict 2 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict 2 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict 2 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict 2 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict 2 Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict 2 από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict 2 κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , φρέζια, γκρειπ φρουτ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ανανάς, ρόδι, κρίνο της κοιλάδας, καρπούζι και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι φρέζια γκρειπ φρουτ Περγαμόντο

ανανάς ρόδι κρίνο της κοιλάδας καρπούζι Λωτός

σανδαλόξυλο Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict 2 by Christian Dior.

Dior Addict 2 Σχόλια Αρωμάτων

Μαρινακι
Μαρινακι

Μου αρέσει πολύ είναι τέλειο άρωμα , φρουτένιο και λουλουδένιο για όλες τις ώρες.

Jul
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict 2 by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict 2 by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Bright Crystal Christian Dior Midnight Charm Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Clinique Clinique Happy Smile Click Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Masaki Matsushima mat; O Boticario Glamour Victoria`s Secret Pretty in Pink Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Lise Watier Neon Love Desirable Jeanne Arthes Boum Catch Me