Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict 2 Logomania Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Logomania Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Logomania από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict 2 Logomania κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , σανδαλόξυλο, Νότες Ανθών, κόκκινα μούρα, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι σανδαλόξυλο Νότες Ανθών κόκκινα μούρα γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict 2 Logomania by Christian Dior.

Dior Addict 2 Logomania Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Logomania fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Logomania, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict 2 Logomania by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict 2 Logomania by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Violet Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 L`Erbolario Rosa Revlon Charlie Blue Sweet Years Sweet Years Women Prada Infusion de Fleur d'Oranger Lancome Attraction Summer Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Parfums Berdoues Violette Divine Laura Ashley Dilys Ramon Molvizar Sol Sun