Σχεδιαστές » C » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Sparkle in Pink από Christian Dior είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι , φρέζια, Λωτός, κρίνο της κοιλάδας, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, γρεναδίνη και Μόσχος.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πορτοκάλι φρέζια Λωτός κρίνο της κοιλάδας Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο γρεναδίνη Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict 2 Sparkle in Pink by Christian Dior.

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict 2 Sparkle in Pink by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict 2 Sparkle in Pink by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Escada Into the Blue Lumene Kuulas Germaine Monteil L`Eau De Monteil Tous H2O Clinique Happy in Bloom 2010 Pascal Morabito Passion Mediterrannee Avec Amour Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Oriflame Sensoria Michel Germain Deauville Prescriptives Potion Galimard Si Tu Savais... Royal Apothic City Of Angels