Σχεδιαστές » C » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Summer Breeze από Christian Dior είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict 2 Summer Breeze κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει μανόλια, Πετιτ γκρέιν, γκρειπ φρουτ, Λευκά άνθη και πολύτιμα ξύλα.

μανόλια Πετιτ γκρέιν γκρειπ φρουτ Λευκά  άνθη πολύτιμα ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior.

Dior Addict 2 Summer Breeze Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar Serge Lutens Sa Majeste la Rose Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Max Factor Le Jardin Weil Sweet Bambou Avon In Bloom by Reese Witherspoon Ulric de Varens Mini Kiss April Aromatics Liquid Dreams JoAnne Bassett Petit Trianon Bella Bellissima Perfect Day CB I Hate Perfume Cradle of Light Yves Rocher Chevrefeuille