Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior για γυναίκες

τροπικό
Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict 2 Summer Litchi από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict 2 Summer Litchi κυκλοφόρησε το έτος 2008. Η νότα κορυφής είναι γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι λίτσι και τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

γκρειπ φρουτ

λίτσι τριαντάφυλλο

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict 2 Summer Litchi by Christian Dior.

Dior Addict 2 Summer Litchi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict 2 Summer Litchi by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict 2 Summer Litchi by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Insolence Fragonard Soleil Dorin Un Air de Paris (red) Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Yves Rocher Green Summer Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Victoria`s Secret Secret Charm Montale Roses Elixir Stila Mandarin Mist Mojo LIVE NOW Inspired by Paris Adidas Adidas Moves Pulse Her