Σχεδιαστές » C » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict "Dior Twist" Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict

Dior Addict  "Dior Twist" Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict "Dior Twist" από Christian Dior είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict "Dior Twist" κυκλοφόρησε το έτος 2004. οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, νυχτολούλουδο και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανίλια Μπέρμπον.

άνθη πορτοκαλιάς νυχτολούλουδο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια Μπέρμπον

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict "Dior Twist" by Christian Dior.

Dior Addict "Dior Twist" Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict "Dior Twist" fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict "Dior Twist", μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict "Dior Twist" by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict "Dior Twist" by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Kenzo Kashaya Carolina Herrera CH Matthew Williamson Matthew Williamson Ormonde Jayne Ta'if Red Flower Organic Perfume Ambrette Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Rasasi Tagreed Rasasi Al Taif Lee Cooper Originals Ladies Caesars World Caesars Woman Goddess Amouage The Library Collection Opus III