Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

κεράσι
ξινό
γεύση καρυδιού
Dior Addict Eau Delice Christian Dior για γυναίκες Βίντεο
Dior Addict Eau Delice Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Delice Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Delice Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Delice Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Eau Delice από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict Eau Delice κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι κράνμπερι, Περγαμόντο, πορτοκάλι και Κεράσι; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Αιγυπτιακό γιασεμί, Ινδικό γιασεμί, τριαντάφυλλο και Πικραμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, Κέδρος και Βανίλια.

κράνμπερι Περγαμόντο πορτοκάλι Κεράσι

Υλάνγκ Υλάνγκ Αιγυπτιακό γιασεμί Ινδικό γιασεμί τριαντάφυλλο Πικραμύγδαλο

λευκός μόσχος Κέδρος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Eau Delice by Christian Dior.

Dior Addict Eau Delice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Delice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Delice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Eau Delice by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Eau Delice by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Burberry Burberry Brit Guerlain La Petite Robe Noir Chanel Coco Eau de Parfum Calvin Klein Beauty Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Fendi Fan di Fendi Christian Dior Miss Dior Le Parfum Fendi Fantasia Fendi Gianfranco Ferre In The Mood For Love Lalique Encre Noire Pour Elle Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Guerlain Aqua Allegoria Jasminora Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Roberto Cavalli Just Cavalli Her Chanel Cristalle Eau de Toilette Giorgio Armani Acqua di Gioia Hermes Un Jardin Sur Le Toit Burberry Body Tender Sisley Soir de Lune