Σχεδιαστές » C » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Eau Fraiche από Christian Dior είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dior Addict Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francois Demachy. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός, φρέζια και ρόδι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και νότες ξύλων.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ

Λωτός φρέζια ρόδι

Μόσχος νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche by Christian Dior.

Dior Addict Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Eau Fraiche by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Eau Fraiche by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bath and Body Works Moonlight Magic Sarah Jessica Parker Endless Bjorn Borg Love All Hot Pink InStyle Sex In The City Love Royal Apothic Venetian Grove Jil Sander Jil Sander No 4 Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Giorgio Armani Gio Jil Sander Sensual Jil Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Teo Cabanel Meloe Erox Realm Women