Σχεδιαστές » C » Λουλουδενιο « Ομάδες

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior για γυναίκες

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior για γυναίκες Εικόνες Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior για γυναίκες Εικόνες

Dior Addict Eau Fraiche (2014) από Christian Dior είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Dior Addict Eau Fraiche (2014) κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο Καλαβρίας; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και φρέζια; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

Περγαμόντο Καλαβρίας

κρίνο της κοιλάδας φρέζια

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior.

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Victorio & Lucchino Hechizo Diptyque Olene Creed Love in Black Fragonard Baroque Demeter Fragrance Jasmine Regency Cosmetics Sultre Givenchy Dance with Givenchy Kenzo Time for Peace Sinfonia di Note Blanc des Cotons Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Galimard Brindille